Numeroloji

İsminize ve doğum tarihinize bağlı olarak, yaşam yolunuz ve kader numaralarınız gibi hayatınız boyunca sizinle birlikte olan sayıları ve mevcut ilgili ay ve yıl sayılarını ortaya çıkartır.

Numeroloji, sayıların insan hayatındaki önemine ve etkilerine odaklanan bir inanç sistemidir. İnsanların isimleri, doğum tarihleri ve diğer sayıların analizi yapılarak kişilerin kişilikleri, gelecekleri ve hayatlarındaki olaylar hakkında bilgi vermeye çalışılır. Doğum tarihi bu yaşam kontratında başarılması arzulanan özelliklerin ifadesi olarak bilinir. İsim numeroloji analizi gelecekte yaşanması hedeflenen potansiyel durumları gösterir.

Numeroloji teorisi devam ederken, her sayının kendine özgü bir titreşimi vardır ve ona belirli özellikler verir. Bu özellikler, bir kişinin davranışına ışık tutabilir veya romantik partnerlerin uyumlu olup olmadığını tahmin edebilir.

Numerolojik tablo analizi, bir kişinin uğurlu sayısını veya melek sayılarını belirleyebilir. Bu yinelenen sayılar, dünyanın nasıl çalıştığına veya insanların ve olayların önemine dair ipuçları sunar. Birçok numerologa göre, hiçbir şey tesadüfen olmaz – her şey sayılar yüzünden olur.

Kişiselleştirilmiş haritanız, sizi ve yaşamınızı etkileyen titreşim kodlarının kilidini açar ve doğduğunuzda size hediye edilen destekleyici sayısal ve gezegensel enerjilerle nasıl çalışabileceğinizi ortaya çıkarır. Hayatta karşılaştığınız tüm zorlukları simya haline getirmeyi ve onları altına dönüştürmeyi öğreneceksiniz.

Detaylı Numeroloji analizini hemen şimdi öğren!